“Z kulturą mi do twarzy”

Uczniowie klas 1 wykonali kolejne zadania z poszczególnych modułów: filmowa przygoda (udział w seansie filmowym w kinie Bajka pt. “Kopciuszek i kamień życia”) klasa 1a i 1b, z modułu II zadanie “To co warto zobaczyć” (oglądanie pomnika przyrody Topoli Białej w Ogrodzie Saskim) uwrażliwienie uczniów na poznane formy ochrony przyrody klasa 1b. Klasa 1c zrealizowała zadanie „Herbatka u królowej”. Uczniowie poznali zwyczaj parzenia herbaty, testowali smak różnych herbat w tym ulubioną herbatę królowej Elżbiety II- earl gray. Odważni spróbowali jej z dodatkiem mleka.Klasy 1b, 1c i 1d uroczystą akademię „Do hymnu” z modułu II. Czytanie książki “Self – reg”. Zadanie – „Siła bajek” – czytanie literatury uwrażliwiającej dzieci, rozbudzającej empatię, poruszające problemy dotyczące ich wieku. Podejmowanie próby oceny zachowania bohaterów zrealizowały klasy 1f i 1b.