Wycieczka klas 2a i 2b

W dniu 25.09.2023r. uczniowie klasy 2a i 2b brali udział w wycieczce do Karczmisk Pierwszych. Uczniowie korzystali z przejazdu Nadwiślańską Kolejką Wąskotorową, która okazała się bardzo ciekawą atrakcją turystyczną. Zwiedziliśmy Muzeum kolei w Karczmiskach. Oglądaliśmy w nim urządzenia, jakimi posługiwali się kiedyś kolejarze. Duże zainteresowanie wśród uczniów wzbudziła stara lokomotywa i wagony. Następnie weszliśmy na wieżę widokową, na której przez lunetę można podziwiać panoramę okolicy. Później w strefie zielonej, przeznaczonej do odpoczynku jedliśmy pieczone kiełbaski i pianki. Na koniec wycieczki była zabawa na placu zabaw. Do domu wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni ze wspaniałej wycieczki.