Wręczenie Krajowych Certyfikatów „Przedszkole i Szkoła Promujące Zdrowie”

Dnia 27 listopada w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się Uroczysta Gala wręczenia Krajowego Certyfikatu „Przedszkole i Szkoła Promująca Zdrowie”. Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski przyznał to prestiżowe wyróżnienie 22 przedszkolom i 32 szkołom należącym do sieci przedszkoli i szkół promujących zdrowie w Polsce, które również otrzymała nasza szkoła. W tym ważnym wydarzeniu dla województwa lubelskiego wzięły udział z ramienia Kuratorium Oświaty w Lublinie Pani Aleksandra Sępoch- Koordynator wojewódzki oraz z ramienia Urząd Miasta Lublin Wydział Oświaty i Wychowania Pani Monika Tanikowska- Koordynator miejski. Nasza szkołę reprezentowały Pani Dyrektor Beata Jezierska i Pani Iwona Gabryel- koordynator szkolny. Wiceminister edukacji Iwona Michałek pogratulowała laureatom otrzymania wyróżnienia. Podkreśliła, że zdrowie i edukacja są ze sobą nierozerwalnie związane. Przyznanie certyfikatu to formalne uznanie dla wysiłków całej społeczności szkolnej realizującej długofalowe i systemowe działania w zakresie promocji zdrowia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości wręczenia Certyfikatów „Przedszkole i Szkoła Promująca Zdrowie”: