Wirtualne Targi Kultury

Wirtualne Targi Kultury: Tradycje Świąt Bożego Narodzenia w Polsce i na świecie Uczniowie klas 4 – 8, pod kierunkiem p. Pauliny Daniewskiej, p. Anny Dębickiej, p. Anny Nakoniecznej, p. Anity Pasik, p. Joanny Poniatowskiej, p. Ewy Malec wykonali plakaty ukazujące tradycje Bożonarodzeniowe w wybranym kraju. Udział w targach pozwolił poznać uczniom tradycje bożonarodzeniowe w naszym kraju, ale również inne ciekawe obyczaje panujące w innych krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych. Targi Kultury pokazały, że uczniowie są świadomi różnorodności kulturowej, szanują inne kultury, są tolerancyjni a jednocześnie zachowują i szanują własne, piękne tradycje. Świadczą o tym i prace uczniów i wypowiedzi podczas lekcji on-line.