Warsztaty programistyczne Winter Code Camp Techni Schools 2022 dla ósmoklasistów

Szanowni Państwo,
Niepubliczne Technikum Techni Schools zaprasza wszystkich uczniów klas 8 szkół podstawowych, z terenu
Miasta Lublin na bezpłatne, tygodniowe warsztaty programistyczne Winter Code Camp Techni Schools 2022, organizowane w okresie ferii zimowych!
Głównym Partnerem wydarzenia jest  inicjatywa realizowana przez Urząd Miasta Lublin “_Lubelska Wyżyna IT”_.

Podczas zajęć Organizatorzy:
– pokażą jak rozpocząć przygodę z programowaniem,
– zapoznają uczestników ze specyfiką pracy programisty,
– zaprezentują jak z liter, liczb i znaków powstają aplikacje używane w codziennym życiu,
– poruszą temat hakowania (pokazując ciekawe sztuczki), aby zdobywać wiedzę potrzebną do radzenia sobie z atakami hakerskimi.
Warsztaty będą odbywać się w godzinach 9:00-16:00 w terminie wybranym przez większość zainteresowanych (wybór terminu dostępny w formularzu rejestracyjnym).
Wydarzenie odbędzie się w Społecznej Szkole Podstawowej im. Sebastiana Fabiana Klonowica w Lublinie, al. Warszawska 94, 20-824 Lublin.
Podczas wydarzenia uczniowie będą przebywać pod opieką nauczycieli, dodatkowo będą mieć zapewnione wyżywienie.
Warsztaty programistyczne są bezpłatne dla uczestników.
Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są w załączniku i na stronie organizatora –