VULCAN OPŁATY (za posiłki)

Szanowni Państwo!

Pragniemy Państwa poinformować o tym, że Szkoła jest w trakcie uruchamiania nowego systemu VULCAN OPŁATY, dzięki któremu będziecie mogli Państwo mieć pełną swobodę w dostępie do informacji na temat opłat za wyżywienie dzieci, a uczniowie będą mogli wejść na stołówkę dzięki karcie magnetycznej. Karta zbliżona do smartfonu, zamontowanego przy drzwiach stołówki, będzie weryfikowała saldo (brak uiszczonej opłaty skutkuje zablokowaniem dostępu do skorzystania z obiadu). Każdy uczeń będzie posiadał indywidualny numer konta bankowego, na które będziecie Państwo wpłacać należności. Ponadto, każdą nieobecność będzie można zgłaszać wyłącznie przez dziennik elektroniczny, bez potrzeby wysyłania wiadomości czy telefonowania do Intendenta. Jednak za nim to nastąpi, zwracamy się z  prośbą o niezwłoczne uregulowanie niedopłat za wyżywienie za okres wrzesień 2020 r. – maj 2021r. Niestety, dopóki sytuacja płatności nie będzie uregulowana, system nie będzie mógł działać poprawnie, ponieważ przy takich rozbieżnościach w opłatach, niestety co trzeci uczeń nie byłby dopuszczony do spożycia obiadu. Bardzo proszę o poważne potraktowanie tego komunikatu-przyczyni się to polepszenia komfortu komunikacji Państwa ze szkołą w wyżej opisanym temacie.