Szanowni Państwo!

Już za kilka dni rozpoczną się ferie zimowe: czas wyjazdów i różnorodnych atrakcji dla dzieci. Proponujemy Państwa Rodzinom wspólną lekturę najnowszego numeru “Świerszczyka” – czasopisma edukacyjnego dla dzieci, którego Autorzy dokładają wszelkich starań, by zainteresować naszych najmłodszych uczniów tym wyjątkowym czasopismem!Jednocześnie zachęcamy Państwa Dzieci – uczniów klas 1-3 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych, do wzięcia udziału w kolejnym “Noworocznym Konkursie Świerszczykowym”. Polega on na rozwiązaniu krzyżówki, pt.: “Nowy rok, miesiąc, dzień”, która znajduje się na stronie 40. styczniowego numeru czasopisma. Jak zawsze krzyżówkę można rozwiązać na miejscu, przynieść hasło wypisane na kartce wraz z danymi uczestnika konkursu (imię, nazwisko ucznia, klasa), bądź przesłać rozwiązanie przez edziennik do p. Zofii Dzięcioł. Konkurs trwa do 14 lutego (środa po feriach).
Powodzenia!
Życzymy naszym Uczniom cudownych, bezpiecznych ferii zimowych!
Nauczyciele bibliotekarze.