Światowy Dzień Pluszowego Misia

Klasy 1-3 włączyły się do obchodów Dnia Pluszowego Misia w bardzo różnorodny sposób.
Cześć uczniów zrealizowała scenariusz sportowy, w którym uczniowie wykonywali ćwiczenia z ukochanymi paluszkami, powstały piękne prace plastyczne i techniczne, które będą zdobić szkolne i klasowe korytarze. Uczniowe wykonywali różne zadania, łamigłówki, uczyli się rysować misie, ćwiczyła wypowiedzi pisemne opisując przyniesione pluszaki.
Część uczniów świętowała tej dzień korzystając z kuchni zakupionej w ramach Laboratoriów Przyszłości wykonując przysmaki związane z misiami.
Dzięki wyświetlanej dzieciom prezentacji uczniowie poznali genezę tego święta oraz dowiedzieli się czemu to właśnie postać misia została ukochanym pluszakiem dzieci na całym świecie. Akcję koordynował Mały Samorząd Uczniowski.