Sukcesy poetyckie Oli

Aleksandra Pochwatka z kl. 7c, (uczennica p. Stelli Korszli), zdobyła I miejsce w XX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Gustawa Zielińskiego w Skępem, II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka w Płocku oraz II miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Twórczości Literackiej, Plastycznej, Muzycznej, Teatralnej, Tanecznej ,,Zawsze niech będzie…” pod honorowym patronatem Wojewody Lubelskiego i Lubelskiego Kuratora Oświaty, którego organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Zamościu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną ,,Wszyscy Razem” w Zamościu. Serdecznie gratulujemy Oli wielkich sukcesów i reprezentowania naszej szkoły na arenie ogólnopolskiej!