Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

W dniu 4 września 2023r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego, które zostało uświetnione przedstawieniem. Scenariusz pt. “Szkoła – Twoją szansą na sukces” napisała Pani Anita Huzarek-Gwardjak, która wraz z uczniami klasy 8a przygotowała część artystyczną. Fabuła przedstawienia nawiązywała do znanego programu telewizyjnego. To właśnie szkoła jest miejscem, w którym uczniowie nabywają kompetencji kluczowych dających szansę osiągnąć wiele sukcesów nie tylko na gruncie dydaktycznym, ale również w codziennym życiu. O oprawę muzyczną i przygotowanie chóru zadbała Pani Aleksandra Krzyżanowska. W chórze zaśpiewali także chętni uczniowie z klas 4-8. Występy solo zaprezentowały uczennice z klasy 8b oraz 6c oraz uczeń z klasy 5g. Wspaniałą dekorację przygotowały Panie: Katarzyna Mazurek i Barbara Woźniak we współpracy z Panią Joanną Piątek i Panią Ewą Drewniak.
W imieniu całego grona pedagogicznego jeszcze raz życzymy wszystkim uczniom samych sukcesów w nowym roku szkolnym!