PSYjaciele lubelskiego schroniska.

Po raz kolejny na terenie naszej szkoły odbyła się zbiórka darów dla schroniska mieszczącego się przy ul.Metalurgicznej w Lublinie. Zbiórka została zorganizowana przez panie W.Woch, S.Radomską oraz  p.Anetę Jabłońską i przedstawicieli ,,Małego Samorządu’’ we współpracy z  wychowawcami klas 1-3. Pod hasłem ,,Pełna miska dla schroniska’’ przez cały październik zbieraliśmy potrzebne rzeczy w tym : karmy, smycze, obroże i koce dla podopiecznych. Zbiórka miała również uświadomić uczniom, jak ważna jest bezinteresowna pomoc, empatia oraz zwrócić uwagę, na potrzeby schronisk – szczególnie podczas okresu jesienno-zimowego.

Zebrane dary zostały przekazane w dniu 29.10.2021r. przez przedstawicieli uczniów klasy 3D wraz z opiekunami. Serdeczne podziękowania za pomoc w transporcie darów należą się paniom M.Błaziak oraz M.Stefaniak.

Nasza szkoła otrzymała podziękowania dla uczniów, które umieszczono jako jedno ze zdjęć w galerii 😊.

W imieniu pracowników schroniska i ich podopiecznych, składamy ogromne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do wspólnego sukcesu. Zachęcamy również, aby podczas decyzji o przyjęciu do swojego domu pupila, rozważyć również możliwość adopcji czworonoga ze schroniska.