Ognisko integracyjne na terenie obiektów DP Tutela.

Dnia 22 czerwca 2021 roku uczniowie klasy 6 c wraz z wychowawczynią panią Anną Dębicką i nauczycielem muzyki panem Michałem Jankowskim wybrali się na wycieczkę nad Zalew Zemborzycki i ognisko integracyjne, zorganizowane na terenie pięknie położonych obiektów DP Tutela.
 Ognisko zostało przygotowane przez pracowników DP oraz rodziców. Uczniowie piekli kiełbaski, grali w różne gry zespołowe. Mile i wesoło, spędzali czas na świeżym powietrzu po długim okresie nauki zdalnej.
Pan Michał Jankowski grał na gitarze, a uczniowie śpiewali wesołe piosenki.
W spotkaniu, z zachowaniem reżimu sanitarnego, uczestniczyła emerytowana nauczycielka języka polskiego, która opowiadała ciekawe historie z czasów II wojny światowej oraz swojej pracy w powojennej szkole. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem słuchali opowieści.
Na zakończenie wspólnego biesiadowania przy ognisku otrzymaliśmy książkę, której współautorką jest pani Stefania. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą lekcję historii i otrzymaną ciekawą książkę.

Ognisko integracyjne zostało zorganizowane w ramach współpracy naszej szkoły z Domem Opieki „Tutela”.
Bardzo serdecznie dziękujemy pani Kierownik DP Tutela, pracownikom oraz pensjonariuszom DP za wspaniale zorganizowane spotkanie a pani Stefanii za niezapomnianą lekcję historii.