MIĘDZYNARODOWI LAUREACI

MIĘDZYNARODOWI LAUREACI uczniowie Pani Katarzyny Stanuch ANTONI AUGUSTYNIAK-DOBOSZ 6C i AGATA ZARZECZNA 7A w III Międzynarodowym Konkursie Plastyczno–Fotograficznego „Astronomia Art” Planetarium Wydziału Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie.

Konkurs był adresowany do uczniów i młodzieży szkół podstawowych, liceów, techników w tym liceów plastycznych tym bardziej jesteśmy dumni, iż komisja przyznała II-gą i III-cia nagrodę uczniom naszej szkoły.

Komisja w składzie:

1. Przewodniczący: Marek Nowak – (organizator) Planetarium WNŚPiT UJD w Częstochowie, astrofotografia

2. Sekretarz: Lidia Chmielarz– ( współorganizator) Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii oddział. im. ks. Bonawentury Metlera w Częstochowie

3. Członek: Ewa Powroźnik – Prezes Stowarzyszenia Plastyków im. Dudy- Gracza w Częstochowie

4. Członek: Mariusz Chrząstek – artysta plastyk, rzeźbiarz

5. Członek: Halina Osadnik – malarka, Stowarzyszenie Plastyków im. Dudy- Gracza w Częstochowie

6. Członek: Ryszard Rejment – (współorganizator) Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii oddział. im. ks. Bonawentury Metlera w Częstochowie, astrofotografia

7. Członek: Andrzej Orlik – artysta malarz

8. Członek: Witold Machura – współorganizator) Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii oddział. im. ks. Bonawentury Metlera w Częstochowie

dokonała podziału prac plastycznych i fotograficznych ze względu na wiek (klasy) autorów.

Na konkurs wpłynęły 451 prace ze 74 szkół i placówek min z Tajwanu Chin, Irlandii (624 prac płaskich, 36 prac przestrzennych, 42 fotografie). 40 prac nie spełniało wymogów regulaminu.

Zwycięzcom i Pani GRATULUJEMY życząc dalszych sukcesów.