“Listopadowy Konkurs Świerszczykowy”

Zachęcamy wszystkich Uczniów klas 1-3 oraz Dzieci z oddziałów przedszkolnych do udziału w “Listopadowym Konkursie Świerszczykowym”, który jak zwykle polega na rozszyfrowania hasła, ukrytego w tekście Małgorzaty Strzałkowskiej , pt.: “Pies, kot, królik, morska świnka – to też moja jest rodzinka!”, który znajduje się na stronach: 22-23. Na rozwiązania czekamy do 1 grudnia (piątek).

Cieszy nas fakt, że coraz więcej Dzieci systematycznie rozwiązuje zadania “Świerszczykowe” :)))

W bibliotece stoi już specjalne pudełko, do którego można wrzucić kartkę z rozwiązanym hasłem (oczywiście należy pamiętać o podaniu swoich danych – imię i nazwisko uczestnika konkursu oraz nazwę klasy, do której dany uczeń uczęszcza)!

Ci, którzy rozwiązali już to zadanie osobiście w bibliotece oczywiście są już na liście zwycięzców!

Dla Tych, którzy wolą rozwiązać konkurs w domu nadal aktualna jest forma wiadomości elektronicznej przesłanej przez edziennik do pani Zofii Dzięcioł.

Życzymy ciekawej lektury listopadowego numeru czasopisma i zachęcamy do udziału w zabawie konkursowej!

Pozdrawiamy serdecznie:)))

Nauczyciele bibliotekarze SP30