Laboratoria Przyszłości – wrzesień, październik, listopad

Od początku roku szkolnego uczniowie klas 1-3 chętnie korzystają z pomocy zakupionych w ramach Laboratoriów Przyszłości.
W ramach programu laboratoria przyszłości klasa 1e zrobiła podczas lekcji techniki smakowite sałatki promując w ten sposób zdrowe nawyki odżywiania,
uczniowie z kl.1f, 1c, 3c wykonali zdrowe, kolorowe i pomysłowe kanapki na drugie śniadanie.
Klasy 2c, 2b ćwiczyły analizę, syntezę wyrazów używając klocków Korbo. Podczas edukacji technicznej uczniowie bawili się w konstruktorów budując z klocków wg załączonych instrukcji lub realizując własne pomysły.
Klasa 3d na zajęciach technicznych projektowała z klocków swój wymarzony Plac Zabaw. Konstruktorzy wykazali się dużą wyobraźnią i pomysłowością.
Klasa 2c ćwiczyła ortografię programując z robotem Doc. Uczniowie także tej klasy podczas edukacji przyrodniczej poznawali jadalne i trujące grzyby. Za pomocą długopisów 3d wykonali zawieszki przedstawiające wybrane przez siebie grzyby.
Uczniowie klasy 2f tworzyli improwizacje muzyczne przy pomocy bum bum rurek.

#LaboratoriaPrzyszlosci #LaboratoriaPrzyszłości