Dzień Chłopaka w grupie 0 b – 30.09.2019

Szlachetne zdrowie, każdy chłopiec z zerówki wam o tym powie, dlatego, że… dnia 30 września, jak w wielu przedszkolach i szkołach w naszej zerówce obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Ot, niby nic nadzwyczajnego, w tylu placówkach w Polsce przecież chłopcy mieli swój dzień. Ale… coś jednak nas wyróżniało. Co takiego? Dzień Chłopaka w grupie 0 b zorganizowany był na zdrowo i sportowo, wpisując się w realizację programu Zdrowej Szkoły. Chłopcy mieli kilka zadań do wykonania: rozwiązywali zagadki o owocach i warzywach, grali w kręgle, a wraz z dziewczynkami uczestniczyli w zabawach tanecznych. Ostatnim zadaniem dla wszystkich było przygotowanie owocowo-warzywnego talerzyka według własnego pomysłu, a później oczywiście schrupanie smakołyków na drugie śniadanie. Dziękujemy Rodzicom za włączenie się w to wspólne wydarzenie! Wychowawczynie grupy 0 b. A oto kilka zdjęć: