Dzień Babć i Dziadków

Dnia 19 lutego 2020 roku dzieci z grupy 0 b wyśpiewały dla swoich Babć i Dziadków: „Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc, słoneczka wesołego, snów pięknych co noc!…” – co oznacza, że tego dnia odbyło się przedstawienie w wykonaniu wnucząt. Wzbogacone o taniec, śpiew, a zakończone wręczeniem samodzielnie przygotowanych prezencików oraz poczęstunkiem. „Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje”, przed wiekami napisał Ezop. Myślę, że te dziecięce starania, ich uśmiechy, (nie)cierpliwe wielokrotne próby zostały w pełni docenione przez gości. Dziękujemy także p. Michałowi, p. Klaudii oraz rodzicom, którzy zaangażowali się we wspólne przygotowania – wychowawczynie grupy 0 b.