A KTO POWIEDZIAŁ, ZE ANIOŁY MUSZĄ BYĆ NIEWIDZIALNE?

Każdy z nas na swój sposób jest kreatywny. Często nawet nie wierzymy w swój potencjał, ale jak to mówią 😉 różnica między człowiekiem niekreatywnym i kreatywnym, jest taka, że osoba kreatywna wierzy, że jej się uda. Dąży do tego nawet wtedy, kiedy ktoś inny chce tej świadomości ją pozbawić. Osoba kreatywna myśli i działa, starając się wychodzić “poza schematy”, czyli poza wyuczone sposoby myślenia i działania.

Uczniowie klas 4, 5 i 6 naszej szkoły pod kierunkiem nauczyciela plastyki Pani Katarzyny Stanuch stworzyli Anioły, które zachwycają swoją formą, kształtem i kolorem. Powstała kolejna, czternasta już Galeria
Prac Pięknych – Anioły, którą możecie obejrzeć na blogu biblioteki szkolnej “Biblioteka bez ograniczeń” – https://g3-biblioteka.blogspot.com/2022/12/galeria-prac-pieknych-cz14-anioy.html
Oglądajcie i komentujcie 🙂 Opracowanie graficzne Pani Ewa Osoba.