Listy do Mikołaja

Uczniowie klas 3a i 3d nie mogą doczekać się wizyty św. Mikołaja. W ostatnich dniach uczniowie napisali więc listy, w których dzieci nie tylko prosiły Mikołaja o prezenty, ale także zdawały mu wiele ciekawych pytań np. czemu renifery, nie osioł? Jak mieści się do komina? Czemu ma czerwony płaszcz? Zaadresowane koperty z listami dzieci trafiły do skrzynek pocztowych i wyruszą w daleką drogę. Przypominamy wszystkim dzieciom adresy, na które można wysyłać listy: Santa Claus Arctic Circle 96930 Rovaniemi Finlandia lub adres biura w Polsce: Biuro Listów do Świętego Mikołaja, Polska Wioska Świętego Mikołaja Przystanek Mikołajów 57-215 Srebrna Góra.

Mamy nadzieję, że św. Mikołaj spełni marzenia uczniów naszej szkoły, a także wszystkich innych dzieci na całym świecie.