Podziękowanie

Kochani!!! Chcemy Wam zdać relację z naszych działań związanych z pomocą podopiecznym DPS przy ul. Głowackiego w Lublinie, które zrodziły się z „burzy mózgów” i życzliwości Dyrekcji Szkoły. W pierwszych dniach akcji, dzięki Wam Kochani Rodzice i Opiekunowie, za cegiełki przygotowane przez młodzież SP30 udało się nam wszystkim zgromadzić niebagatelną kwotę ponad 600zł. W drugiej części zbiórki, którą był „Kiermasz Ciast,”kwota ta wzrosła do ponad 1500zł! Inicjatywa ta nie byłaby w stanie zaistnieć, gdyby nie olbrzymie wsparcie ze strony tak wielu osób. Pragniemy gorąco podziękować za ofiarowany czas, osobiste zaangażowanie, chęć podzielenia się własnymi talentami kulinarnymi oraz artystycznym rękodziełem.

Za wypieki kulinarne, przepyszne muffiny, serniki, babki, rogaliki, ciasta owocowe i te, w których nie brakowało czekolady dziękujemy prześlicznie:

– Petit Paradis – pani Agnieszce Kozak i pani Oliwii Popiołek,
– Pani Zofii Pitusze,
– Paniom Annie i Dorocie Nazarewicz,
– Pani Danucie Flis,
– Pani Teresie Godlewskiej,
– Emilii Wojniak z kl. 8 b,
– Mai Pyrzanowskiej z kl. 8 b,
– Amelii Pawelec z kl. 6d,
– Antoniemu Walczakowi z kl. 5a,
– Mai Rydzak z kl. 3e,
– Michalinie Krzyżanowskiej kl. 7e (SP2 w Lublinie),
– Mai Raczkowskiej kl. 7e (SP2 w Lublinie).

Jednocześnie, wyrazy wdzięczności pragniemy również przekazać:
– Firmie NOVA P.H. Artur Chudek za udostępnienie materiałów niezbędnych do realizacji przebiegu kiermaszu;
– Pani dyr. Justynie Wiśniewskiej za misternie wykonane szydełkowe serwety,
– Pani Iwonie Wardzie za najcudniejsze na Ziemi „Aniołki”,
– Pani Ewie Osobie za dzbanuszki z duszą decoupage,
– Pani Grażynie Baran za bajkowe kartki okolicznościowe,
– Pani Krystynie Ikwanty i Tomkowi Ikwanty za urocze eko-bukiety kwiatów,
– Uczniom i uczennicom SP30 za wspaniałe kartki z myślą płynącą prosto z ich serc J.

Serdeczne podziewania przekazujemy pani Elżbiecie Dąbczak, pani Zofii Dzięcioł oraz ks. Piotrowi Mendlowi za poświęcony czas, pomoc w organizacji i dbałość o sprawny przebieg Kiermaszu.
A najbardziej dziękujemy WSZYSTKIM TYM, którzy dokonali zakupu pyszności, nie bacząc tego dnia na kalorie J.
Za zgromadzone fundusze, po konsultacji z pracownikami DPS, zakupimy tak bardzo potrzebne ewakuowanym mieszkańcom rzeczy tj. np.: koce, pościel, bieliznę czy artykuły kosmetyczne. Z wielką radością i wdzięcznością informujemy, że lista artykułów indywidualnie przez Was przyniesionych do tej pory, przywraca nam wiarę w to, że razem możemy więcej. Pragniemy także przypomnieć, że akcja na terenie szkoły trwa do 10 października br. Jeśli ktoś chciałby się włączyć osobiście w zbiórkę darów, serdecznie zapraszamy do składania ich w portierni budynku B.

Będziemy na bieżąco relacjonować przebieg naszej wspólnej akcji.
Organizatorzy, Szkolny Wolontariat, S.S.U oraz Parafialny Caritas