Sukcesy Wodniaków!

W dniach 8-9 maja uczniowie naszej Szkoły trenujący na co dzień w klasach profilowanych z pływania brali udział w Otylia Swim Cup! Grupa naszych Wodniaków startowała w imprezie organizowanej przez Fundację Otylii Jędrzejczak, podczas której wzięło udział ponad 60 klubów z całej Polski.
Zawodnicy Wodniackiego Uczniowskiego Klubu Sportowego SP30 dwukrotnie stawali na podium i pokazali się z bardzo dobrej strony podczas zawodów.

• Mateusz Hunek zajął 3 miejsce na 200 m stylem klasycznym
  • Remigiusz Wójcik zajął 3 miejsce w konkurencji 100m stylem motylkowym.

Nasi zawodnicy kilkakrotnie również meldowali się w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych w konkurencjach, w których startowali.

• Remigiusz Wójcik – 6 miejsce na 50 m stylem dowolnym i 5msc na 100 m stylem dowolnym, 5 miejsce na 50 m. stylem motylkowym
  • Mateusz Hunek – 4 miejsce na 50m stylem klasycznym i 5 miejsce na 100m stylem klasycznym
  • Bartosz Serewa – 7 miejsce na 200 m stylem zmiennym
  • Maksymilian Małaj – 8 miejsce na 50m stylem motylkowym i 6 miejsce na 100 m stylem grzbietowym.

Nasi zawodnicy są uczniami klas profilowanych i zawodnikami WUKS. Gratulujemy i trzymamy kciuki przed kolejnymi startami naszych sportowców!