MIĘDZYNARODOWY ARTYSTYCZNY SUKCES uczennicy Pani Katarzyny Stanuch

JULIA KRÓL z klasy 4b LAUREATKĄ Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Inne Spojrzenie” Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu o temacie przewodnim: „Życie bajką jest”

Na konkurs napływa co roku kilka tysięcy prac, będących artystyczną realizacją tematu przewodniego. W dotychczasowych czternastu edycjach mieliśmy okazję oglądać 37247 prac plastycznych z Polski oraz z 49 państw Europy, Azji, Afryki i Ameryki Północnej i Australii. Najważniejszym sukcesem projektu jest jednak zaangażowanie młodych zdolnych ludzi, pochodzących z różnych środowisk i kręgów kulturowych, do twórczej refleksji nad otaczającym ich światem i dialogu o wspólnych wartościach. Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem środowiska i na stałe wpisał się w kalendarz imprez artystycznych w Sosnowcu. Tradycyjnie nagrodzone i wyróżnione prace prezentowane są podczas wystawy pokonkursowej.
W tym roku konkurs zostaje rozstrzygnięty tylko online. Uroczystość podsumowania nie odbędzie się. Zgodnie z regulaminem Konkursu nagrody i dyplomy zostaną wysłane dla laureatów do końca czerwca 2021r.
Konkurs “Inne Spojrzenie” jest nie tylko ogromnym wsparciem dla utalentowanych dzieci i młodzieży, ale służy też celom charytatywnym.
UCZENNICY I PANI GRATULUJEMY!!!