Wielkanoc u Seniorów

Tradycją uczniów, rodziców  wraz z wychowawczynią klasy 6c staje się przygotowywanie upominków dla podopiecznych z Domu Opieki „Tutela” oraz Seniorów z osiedlowego „Centrum Aktywizacji Seniorów”. Uczennice Nikola Mic i Aleksandra Pochwatka wykonały Kartki z życzeniami z okazji Świąt Wielkiej Nocy i pięknie zapakowały prezenty. Pomagała im  również Joanna Chachuła.

Zbiórka i przygotowania trwały od wielu tygodni i uczestniczyła w nich cała społeczność klasy 6c.

Przewodniczącej Rady Rodziców z tej klasy dziękujemy za koordynację nad całą akcją.

Artystycznie zapakowane upominki zostały doręczone w dniu 31 marca 2021 roku  przez jedną z mam, Bartka Trębaczewskiego – przedstawiciela klasy oraz p. Annę Dębicką.

Jako dowód wdzięczności i współpracy kolejny raz otrzymaliśmy Podziękowania wraz z życzeniami świątecznymi, z których jesteśmy bardzo dumni. Nasi uczniowie zostali obdarowani upominkami, przygotowanymi własnoręcznie przez Seniorów.

Wszyscy uczniowie z klasy 6c zostali zaproszeni na ognisko na terenie pięknie położonych wokół Zalewu Zemborzyckiego obiektów DP Tutela.

Z nadzieją na szybkie, wspólne spotkanie życzymy wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych radosnego nastroju oraz siły do przezwyciężania trudności dnia codziennego.