3 Konkurs „Świerszczykowy” dla uczniów klas 1-3 oraz oddziałów „0”

Zachęcamy wszystkich uczniów klas 1-3 oraz dzieci z oddziałów „0” do rozwiązania dwóch zadań związanych ze zbliżającą się Wielkanocą.
Pierwsze zadanie polega na prawidłowym odczytaniu słowa zapisanego w języku pisankowym.

Drugie zadanie polega na rozwiązaniu krzyżówki, pt.: „Idą święta!”.

Prosimy o przesłanie przez e-dziennik rozszyfrowanego słowa, które zapisano w języku pisankowym oraz hasła z krzyżówki do dnia 7 kwietnia 2021 roku (środa po świętach) do pani Zofii Dzięcioł lub pani Małgorzaty Dąbrowskiej-Dudy.

Powodzenia!

Na czas Świąt Wielkanocnych życzymy Wszystkim Uczniom oraz ich Rodzicom dużo zdrowia oraz wielu radosnych, rodzinnych chwil.

Nauczyciele bibliotekarze

(link do aktualnego numeru „Świerszczyka” został przesłany przez e-dziennik wszystkim Rodzicom uczniów klas 1-3- oraz oddziałów „0”).