Mikołajki w klasie 3e

Klasa 3e dzień 6 grudnia spędziła w Sky Parku. Był to nietypowy dzień mikołajkowy, ponieważ dzieci musiały wykazać się swoją sprawnością fizyczną. Uczniowie stawiali pierwsze kroki na sportowej ścianie wspinaczkowej autoasekuracji TruBlue. Spróbowali też swoich sił na bardziej przyziemnych czterometrowych ściankach do bulderingu, czyli wspinaczce bez użycia sprzętu. Na początku niektórzy uczniowie obawiali się, czy podołają postawionym im wyzwaniom, ale po krótkiej rozgrzewce i kilku wspinaczkowych próbach, pokonywali wszelkie trudności. Część z dzieci wspinała się również po linach na wysokość 6 metrów i wykonywała skok na zawieszoną przy suficie marchewkę. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły.