Sukces Aniki w ogólnopolskim konkursie plastycznym “Anioły”

Ogólnopolski sukces uczennicy Pani Katarzyny Stanuch

ANIKA MROCZEK 6a LAUREATKĄ Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ANIOŁY” Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim.

Na konkurs wpłynęło 1196 prac w technice płaskiej, 29 prac nie zostało zakwalifikowanych do konkursu ze względu na niezgodność z regulaminem (prace wykonane nie w technice płaskiej, format niezgodny z regulaminem) oraz 32 prace w technice przestrzennej, 3 prace nie zostały zakwalifikowane do konkursu, ponieważ były uszkodzone w transporcie a 1z nich ze względu na niezgodność z regulaminem.

Celem konkursu było rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych, rozbudzanie twórczej inwencji oraz kreatywności dzieci i młodzieży oraz zachęcanie do czerpania inspiracji z klimatu Świąt Bożego Narodzenia.

Jury w składzie:

1) Violetta Wojcieszek – Durajska – Artysta Plastyk

2) Marek Durajski – Artysta Plastyk

3) Katarzyna Sztiller – Artterapeuta

przyznało nagrody i wyróżnienia w 3 kategoriach wiekowych.

Uczennicy i Pani Gratulujemy!