Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Galileo 2023.

W dniu 7 marca 2023 w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Galileo.

W kategorii klas czwartych wyróżnienia otrzymali: Wiktor Dziuba i Adrian Adamek – nauczyciele uczący: Beata Wieleba i Anetta Rosińska.

W kategorii klas piątych tytuł laureata otrzymali: Franciszek Nabit i Kornelia Wójcik – nauczyciele uczący: Elżbieta Wojtowicz i Anna Szewczak,

natomiast wyróżnienie otrzymał: Michał Kozorys -nauczyciel uczący Urszula Jaworska.

W kategorii klas szóstych wyróżnienia otrzymali: Michał Chabros, Piotr Waszczuk, Gabriel Nabit i Mateusz Kodzis-nauczyciele uczący Marcin Szymański i Elżbieta Wojtowicz.

W kategorii klas ósmych tytuł laureata otrzymali: Julia Szymańska, Przemysław Niedziałek, Krzysztof Kowalik, Jakub Kowalczyk – nauczyciele uczący: Beata Wieleba i Anna Szewczak,

natomiast wyróżnienie otrzymała: Lena Wierzchowska -nauczyciel uczący Anna Szewczak.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom oraz życzymy dalszych sukcesów

Osoby odpowiedzialne za organizację konkursu w szkole Beata Wieleba i Urszula Jaworska