Jasełka w klasie II B

Na dzień przed rozpoczęciem ferii zimowych, w klasie II B odbyły się „Klasowe Jasełka dla rodziców”. Każdy uczeń z klasy miał przydzieloną  rolę w tym przedstawieniu i chętnie  ją zaprezentował. Rodzice postarali się o odpowiednie stroje dla dzieci,  więc poczuliśmy się jak w prawdziwym, szkolnym  teatrze.

Jasełka szkolne to magiczny,  pełen wzruszeń czas, do których uczniowie się  odpowiednio przygotowali. Dzięki temu jeszcze lepiej jesteśmy w stanie zrozumieć wagę cudu narodzin Pana Jezusa. Przy okazji dzieci miały możliwość nauczyć się wielu wspaniałych tekstów  – od wzruszającej opowieści biblijnej,  po teksty kolęd i pastorałek. To bardzo emocjonujący moment dla wszystkich z nas. Należy nie zapominać o rodzicach, którzy zawsze z dumą oglądają swoje występujące dziecko w Jasełkach.