Bądź Unplugged

Fundacja Pozytywnej Profilaktyki, na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach zadania z zakresu zdrowia publicznego pn. Pozytywna szkoła – realizacja projektów i programów edukacyjnych, wychowawczych, interwencyjnych oraz profilaktycznych opartych na podstawach naukowych, w tym programów profilaktyki uniwersalnej, wskazującej i selektywnej, realizuje projekt „Bądź Unplugged”, którego celem jest podniesienie jakości realizowanych przez placówki oświatowe działań profilaktycznych poprzez przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń dotyczących realizacji programu profilaktycznego „Unplugged” dla przedstawicieli placówek oświatowych.

W piątek i sobotę, 02-03.12.2022r. w hotelu Mercure specjaliści z województwa lubelskiego wzięli udział w szkoleniu dla realizatorów programu Unplugged. Z naszej szkoły w szkoleniu brało udział pięcioro nauczycieli – Łukasz Dąbrowski, Anna Kasprzyk, Izabela Litwin, Marlena Sobieszczańska i Rafał Ziemoląg.

Efektem są uzyskane uprawnienia Realizatora Programu Unplugged.