Najmłodsi w występie dla Seniorów z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości

W dniu 09.11.2022 r. uczniowie z klas 0a, 0b, 0c, Ib i IIb przedstawiły Seniorom z Centrum Aktywizacji i Rozwoju Senior + w Lublinie Akademię pt. “11 listopada 1918 zapamiętamy już na zawsze”. W uroczystości uczestniczyły Panie Dyrektor: Małgorzata Wiślicka i Justyna Wiśniewska. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje talenty: recytowali wiersze, zatańczyli, zaśpiewali piosenki o tematyce patriotycznej oraz wraz z publicznością uroczyście odśpiewali Hymn Polski “Mazurek Dąbrowskiego”. Na zakończenie uczniowie podarowali Seniorom piękne, patriotyczne laurki oraz wielkie pudło herbat – zebrane dzięki uprzejmości Rodziców uczniów z tych klas oraz klasy 8c, w akcji charytatywnej “Herbatka dla Seniora”. Było to wyjątkowe wydarzenie w naszej szkole!