WIKTORIA OBEL z klasy 7b LAUREATKA II MIEJSCA

Pierwszy w tym roku artystyczny sukces uczennicy Pani Katarzyny Stanuch: WIKTORIA OBEL z klasy 7b LAUREATKĄ II MIEJSCA  Wojewódzkiego Konkursu plastycznego “Twoja krew, życie innych” Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Pani dr n. med. Elżbieta Puacz, dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie razem z Panią Teresą Misiuk, Lubelskim Kuratorem Oświaty na uroczystej gali 70 lecia Krwiodawstwa na Lubelszczyźnie w pięknej sali Centrum Konferencyjnego ogłosiła listę Laureatów  Konkursu Plastycznego “Twoja krew, życie innych.”

Podziękowania skierowane były do wszystkim uczniów, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie plastycznym. Laureaci otrzymali gratulacje, dyplomy i upominki.

Podziękowania skierowano również do Nauczycieli, którzy poprzez swoje wsparcie i zaangażowanie w przygotowanie podopiecznych do Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego “Twoja krew, życie innych “rozwijają w sercach uczniów wrażliwość i poczucie odpowiedzialności za drugiego człowieka”.

Uczennicy i Pani GRATULUJEMY życząc dalszych sukcesów.