Święto edukacji

Dzień 14 października, to wyjątkowa data w kalendarzu każdej szkoły, kiedy to uczniowie mogą wyrazić swoją wdzięczność „tym, którzy prowadzą ich do źródeł wiedzy”. W SP 30 ten dzień uczciliśmy wierszem i piosenką oraz własnoręcznie wykonanymi przez naszych uczniów bukietami kwiatów, którymi młodzież obdarowała wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 3 e i 3 f pod kierunkiem pani Iwony Gabryel oraz pani Klaudii Gołoś-Robak, zaś w klasach starszych uczniowie klasy 6e i 8c przygotowani przez panią Paulinę Daniewską i panią Sylwię Satowską. O piękne dekoracje zadbały nauczycielki plastyki – pani Katarzyna Stanuch i pani Małgorzata Strzelec-Matuszkiewicz przy współpracy z panią Ewą Osobą oraz panią Elżbietę Goździcką.

Z okazji święta edukacji pani Dyrektor Beata Jezierska wręczyła listy gratulacyjne wyróżnionym pedagogom i pracownikom szkoły.

Pani wicedyrektor Małgorzata Banach wraz z panią Elżbietą Wojtowicz otrzymały Nagrodę Prezydenta Miasta Lublin, zaś pani Katarzyna Stanuch zdobyła medal Komisji Edukacji Narodowej.

Jesteśmy dumni ze wszystkich pedagogów i pracowników SP 30.