Rozstrzygnięcie konkursu na logo mediacji szkolnych i rówieśniczych

W maju odbył się Szkolny konkurs dla klas 4-8 na LOGO mediacji szkolnych i rówieśniczych. Uczniowie projektowali logo w różnych technikach plastycznych oraz grafice komputerowej. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem. Komisja konkursowa w składzie p. Katarzyna Stanuch- nauczyciel plastyki, p. Anna Raganowicz- nauczyciel języka polskiego, wybrała spośród ponad czterdziestu prac, tę jedną zwycięską. I miejsce zdobyła Alicja Nowosadzka z klasy 7a. Serdecznie gratulujemy! Wybrane prace są wyeksponowane w szkole na wystawie pokonkursowej. Pomysłodawczyniami konkursu były panie Joanna Piątek i Stella Korszla. Konkurs był podsumowaniem innowacji metodycznej Szkolna innowacja- skuteczna mediacja.