SMILE (uśmiech) w naszej szkole

Fotorelacja z wizyty członków kabaretu “Smile”, darczyńców, którzy ofiarowali naszym nowym uczniom z Ukrainy plecaki i różne przybory szkolne (kredki, piórniki, bloki, mazaki, itp.).
W czwartek, 28 kwietnia, naszą Szkołę odwiedził Kabaret Smile. Panowie Michał Kincel i Andrzej Mierzejewski, przywieźli do szkoły dary, które zebrali wraz ze swoimi przyjaciółmi i fanami, podczas ostatniego występu w Lublinie. Przywiezione dary wywołały uśmiech na twarzach nie tylko obdarowanych dzieciaków, ale także ich kolegów, którzy zobaczyli, że dobrych ludzi o wielkich sercach jest wielu. Poza darami rzeczowymi, Panowie przywieźli do nas oczywiście dobry humor i dużo uśmiechu. Za świadectwo wrażliwości i okazane serce bardzo dziękujemy. 🙂 (smile)