Prezydent dziękuje za pomoc Ukrainie

W dni dzisiejszym Pan Prezydent Krzysztof Żuk dziękował pani Dyrektor i wszystkim pracownikom naszej szkoły, zaangażowanym w błyskawiczną organizację punktu pomocy Uchodźcom. Dziękował też licznej grupie uczniów i ich Rodziców, którzy z ogromnym zaangażowaniem pochylali się nad losem osób pokrzywdzonych przez wojnę i którzy nie bacząc na swoje obowiązki i zadania, włączali się w różnorodne działania na rzecz potrzebujących.
Pan Prezydent wspominał o urodzonej miesiąc temu maleńkiej Ukraince, która, dzięki sprawnej pomocy naszej szkoły szczęśliwie przyszła na świat. Pani dyrektor Małgorzata Banach z dumą prezentowała dostojnym gościom aktualne zdjęcie dziewczynki.

Pan Prezydent wręczył pani Dyrektor Małgorzacie Wiślickiej piękny bukiet kwiatów, czym pragnął wyrazić podziękowanie za otwarte serca Naszych nauczycieli, pracowników niepedagogicznych, uczniów, ich Rodziców i wszystkich osób zaangażowanych w pomoc udzieloną Ukraińcom w naszej placówce.

Uczniowie SP 30 obdarowali gości pięknymi wiosennymi stroikami, które zostały wykonane przez dzieci. Spotkanie zwieńczyła fotografia, prezentująca liczne grono naszych wolontariuszy.