Wielkanocne spotkania z Seniorami

Podczas przygotowań do Świąt Wielkanocnych uczniowie z oddziału 0a oraz z klasy 7c nie zapomnieli  o Seniorach z Domu Opieki Tutela i  Centrum Aktywizacji i Rozwoju Senior + w Lublinie. Najmłodsze dzieci z naszej Szkoły przygotowały małe, świąteczne upominki: kwiatki, kurczaczki, zajączki a starsi uczniowie przygotowali ozdobne jajka oraz wykonali stroiki wielkanocne. Uczennica z klasy 7c Aleksandra  Pochwatka tradycyjnie wykonała kartki z życzeniami.

Dzieci z oddziału 0a wraz z p. Anną Tąpalską i p. Anną Dębicką złożyły zaprzyjaźnionym ze szkołą Seniorom życzenia Zdrowych i Radosnych Świąt.

Wielkanocne kompozycje wraz z życzeniami od całej społeczności szkolnej pani Anna Dębicka przekazała Podopiecznym z Domu Pomocy Tutela.

Uczniowie z oddziału 0a i klasy 7c kolejny raz otrzymali Podziękowania wraz z życzeniami świątecznymi. Wszyscy zostali obdarowani upominkami, przygotowanymi własnoręcznie przez Seniorów z Domu Pomocy Tutela.

Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania uprzyjemnią świąteczny czas  Seniorom.