Spotkanie z Waldemarem Cichoniem

KONKURSY BIBLIOTECZNE:
Szanowni Państwo Rodzice Uczniów klas 1-3 oraz oddziałów przedszkolnych!
Dzięki życzliwości Wydawnictwa “Żwakowskie” uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły wezmą udział w spotkaniu autorskim z Waldemarem Cichoniem – autorem serii książek o niesfornym kocie Cukierku (cz. 1 serii jest aktualną lekturą klas młodszych). Spotkania online odbędą się w trzech terminach, 1, 16 oraz 28 marca 2022 r. – wychowawca będzie się łączyć z pisarzem w trakcie lekcji ze swoją klasą w szkole.

KONKURS LITERACKI DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH:

Zachęcamy uczniów klas trzecich do przygotowania własnego zestawu 10 pytań do autora, które dotyczą wszystkich zagadnień związanych z procesem powstawania dzieła literackiego.
Pytania należy przesłać przez edziennik do p. Z. Dzięcioł lub p. M. Dąbrowskiej-Dudy do 11 lutego(piątek przed feriami)do godziny 12.00.

KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS 1-3 ORAZ DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH:

Zachęcamy uczniów klas 1-3 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na wizerunek kota Cukierka, wykonany dowolną techniką (można go narysować bądź namalować na formacie A4 lub A3, uformować z plasteliny, masy solnej, itp., wykleić ze skrawków materiałów, papieru, itp.) lub uszyć.
Na prace uczniów czekamy w bibliotece szkolnej do 8 marca 2022 roku (wtorek)do godziny 12.00.
Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody książkowe.
Powodzenia!