Kolejny artystyczny sukces ucznia Pani Katarzyny Stanuch

IGOR PONIEWAŻ 5B FINALISTĄ, a ZUZANNA DRÓBEK WYRÓŻNIONA kwalifikacją do wystawy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Dziedzictwo Kultury UNESCO – Parki Narodowe i Rezerwaty Przyrody” Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu.

Na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dziedzictwo UNESCO – Parki Narodowe i rezerwaty przyrody” – Zamość 2021, organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, wpłynęło 619 prac ze 103 placówek z całego kraju.

Honorowy Patronat nad tym przedsięwzięciem objął Starosta Zamojski – Pan Stanisław Grześko.

komisja w składzie:

Pan Stanisław Pasieczny – artysta malarz i grafik, były dyrektor Biura Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej – przewodniczący jury;

Pan Dariusz Łukasik– artysta plastyk, instruktor plastyki w Zamojskim Domu Kultury – członek jury;

Pani Ewa Balicka –podinspektor Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Powiatu (Starostwo Powiatowe) – członek jury;

postanowiła przyznać nagrody i wyróżnienia, miło nam iż, uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy.

Jury konkursu potwierdziło wysoki poziom artystyczny prac, zwróciło również uwagę najakość realizacji.

Jednocześnie komisja oceniająca składa podziękowania dla wszystkich uczestników, nauczycieli oraz opiekunów za ciekawe doznania artystyczne.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu oraz do obejrzenia wystawy pokonkursowej w naszej „Fotogalerii”;

GRATULUJEMY!