Zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim konkursie literacko-fotograficznym “(Pod)różne historie”

Szanowni Państwo,

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku zaprasza dzieci i młodzież z Polski do udziału w Ogólnopolskim konkursie literacko-fotograficznym “(Pod)różne historie”.

Tematem konkursu jest podróż we wszystkich jej aspektach, zarówno pojmowana sensu stricte jako wyprawa, zwiedzanie jak i wędrówka symboliczna, podróż przeżyta w wyobraźni. Prace oceniane będą w trzech kategoriach:
– I kategoria: uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej
– II kategoria: uczniowie klas VII – VIII szkoły podstawowej
– III kategoria: uczniowie szkół ponadpodstawowych, młodzież do 26 roku życia.

Termin nadsyłania prac na konkurs literacki upływa 19.03.2022 r.

Formularz zgłoszenia na konkurs literacki [1]

Termin nadsyłania prac na konkurs fotograficzny upływa 2.04.2022 r.

Formularz zgłoszenia na konkurs fotograficzny [2]

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 29 kwietnia 2022 roku w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Białymstoku ZPO nr 2 w Białymstoku, ul. Warszawska 79a. W przypadku zmiany obostrzeń sanitarno-epidemicznych uniemożliwiających organizację wydarzeń kulturalnych podsumowanie konkursu odbędzie się on-line, o czym
laureaci zostaną powiadomieni odpowiednio wcześniej.

Szczegółowe informacje w załączonym regulaminie oraz na stronie internetowej MDK:
Organizatorzy: Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Białymstoku,
Towarzystwo Działań Twórczych “Talent” w Białymstoku