Konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy rozstrzygnięty!

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się nie tylko z miłością, spokojem ale także pięknie udekorowanym domem. W naszej szkole również postanowiliśmy wprowadzić świąteczny nastrój poprzez dekorowanie naszych sal klasowych elementami świątecznymi.

W piątek 17 grudnia  rozstrzygnięty został  klasowy konkurs świąteczny na najdłuższy łańcuch choinkowy, którego organizatorem był Mały Samorząd Uczniowski.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia, integracja zespołów klasowych oraz dobra zabawa.  Konkurs stał się także okazją do wspólnego zwycięstwa. Komisja konkursowa dokonała pomiaru wszystkich oddanych łańcuchów. Ocenie podlegała także pomysłowość i estetyka wykonania.

Zwycięzcami zostały:

I miejsce : klasa 1C

II miejsce : klasa 3D

III miejsce : klasa 3E

Wszystkim klasom dziękujemy za udział w konkursie. Zwycięzcy zostali nagrodzeni słodką niespodzianką.

Łańcuchy zostały przekazane Parafii Miłosierdzia Bożego w Lublinie jako element dekoracyjny kościoła. Cieszymy się, że mogliśmy mieć swój wkład w wystrój kościoła!