„6” WSPANIAŁYCH

Ludzie mówią: „Czas to pieniądz”.
A ja wam mówię: „Czas to miłość”
bł. kard. Stefan Wyszyński

Słowa Kardynała Tysiąclecia były inspiracją dla organizatorów Ogólnopolskiego Konkursu „Rzeczpospolita Miłości” – wyzwanie podjęła „6” WSPANIAŁYCH z naszej szkoły: Michał Chabros, Julia Dymowicz, Piotr Waszczuk, Wojciech Winiarczyk, Mikołaj Wołosz, Zuzanna Woś.

Realizując projekt „Po śladach miłości… w codzienności” w tym trudnym czasie, kiedy wszyscy znaleźliśmy się w sytuacji, gdzie każdy z nas i wszyscy razem zdajemy egzamin z miłości. Postanowiliśmy opowiedzieć jak nasza społeczność wspierała tych, którzy uciekając przed wojną szukali schronienia w naszym mieście.

Nasza dzielna drużyna stanęła w szranki z drużynami z całej Polski. Z wielką radością informujemy że nasze tropienie Miłości i film, zrealizowany jako zadanie konkursowe został zauważony przez Jury i nagrodzony drugą nagrodą. Jesteśmy dumni z naszego sukcesu, gdyż rywalizowaliśmy z drużynami szkół średnich.

Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu:

Opiekun „6” Wspaniałych – Dorota Surtel